VIJEST DANA

Džudo klub ”Rajko Kušić” iz Pala nastavlja da niže uspjehe: 8 učesnika turnira- čak 6 medalja

Džudo klub “Rajko Kušić”, iz Pala učestvovao je na Međunarodnom džudo turniru ” Vinko Šamarlić”, koji je danas održan u Sarajevu. Na turniru, klub je predstavljalo 8 takmičara, a kući su se vratili bogatiji za šest medalja.
U kategoriji poletaraca prvo mjesto osvojio je Luka Veljović. U istoj kategoriji treća mjesta zauzeli su Bogdan Kraišnik i Stefan Brezo.
Filip Kokotović osvojio je drugo mjesto u kategoriji mlađih poletaraca, a treća mjesta Pavle Rističević i Marija Šekarić.
29.Memorijalni džudo turnir ” Vinko Šamarlić”, okupio je preko 300 mladih džudista uzrasta od šest do 18 godina iz cijelog regiona.